Założymy się, że nie zgadniecie z kim spotyka się Tyler Posey!

axn-new-girl1600x900

Miesiąc po rozstaniu ze swoim poprzednim chłopakiem, aktorka i była gwiazdka Disneya Bella Thorne związała się ze swoim dobrym przyjacielem... Tylerem Poseyem! Dwójka właśnie oficjalnie stała się parą. Pochwaliła się tą informacją na Instagramie.

GALERIA: NAJWIĘKSZE PRZYSTOJNIAKI Z "NASTOLETNIEGO WILKOŁAKA"

Taylor wyznał, że z Bellą przyjaźnił się od dziecka: “Razem mieszkaliśmy w Nowym Jorku zanim oboje przeprowadziliśmy się do Los Angeles. Gdy Bella miała 5-6 lat pracowała jako dziecięca modelka. Ja też." To przyczyniło się do plotek o ich romansie w 2015 - jednak wówczas niewiele było w nich prawdy. Posey dodał wtedy: “jej chłopak to mój dobry znajomy, a więc zapewniam was, że się nie spotykamy.” Jednak Hollywood to dość małe środowisko, więc romans Belli i Tylera był tylko kwestią czasu.

Niedawno Thorne świętowała z Poseyem swoje 19. urodziny. Gwiazdor "Nastoletniego wilkołaka" pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Thorne zrobionym właśnie w dniu jej urodzin: “Kocham je, moje rudowłose piękności. Wszystkiego najlepszego kochana @bellathorne Wybacz kilkugodzinny poślizg, byłem zbyt zajęty podziwianiem twojej twarzy.”

Choć Posey i Thorne spotykają się ze sobą niespełna miesiąc, już wyznają sobie miłość w mediach społecznościowych. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

Może ci się spodobać