Oto dlaczego “Skorpiona” pokochają też dzieci

scorpiontb

"Skorpion" to idealna rozrywka dla całej rodziny!

Walter i jego załoga powrócili do AXN z 3. sezonem. Nowe odcinki możecie oglądać w każdy poniedziałek o 21:00. Choć nasza załoga geniuszy stawi czoła jeszcze trudniejszym wyzwaniom i bohaterowie nieustannie będą mieli do czynienia z groźnymi przestępcami, ostatni sezon “Skorpiona” tylko potwierdza, że tak naprawdę jest to wspaniały serial familijny!

GALERIA: ZASKAKUJĄCE CIEKAWOSTKI O PRAWDZIWYM "SKORPIONIE"

Jak producentom serialu udało się go tak zrównoważyć, żeby mogli się nim cieszyć zarówno starzy jak i młodzi? Eddie Kaye Thomas, który w "Skorpionie" gra Toby'ego Curtisa, spróbował odpowiedzieć na to pytanie w wywiadzie dla New York Live.

Aktor zaczął od entuzjastycznego wspomnienia spotkania z pewnym młodym fanem "Skorpiona":

“Kiedyś podszedł do mnie w metrze chłopiec […] był bardzo nieśmiały, miał może 6 albo 7 lat, i zapytał: ‘To pan łapie oprychów?’. Czy to nie najlepsza rzecz na świecie?”

Eddie następnie szybko wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem, serial doskonale nadaje się dla dzieci.

“W większości seriali oglądamy mnósto trupów i broni. U nas nie ma tego zbyt dużo. […] Jest za to dużo akcji i humoru.”

Jednocześnie aktor przyznaje, że czasami nawet on sam nie nadąża za "niesamowicie wartką akcją serialu i jego skomplikowaną fabułą."

“Czasami to wszystko potrafi być bardzo zagmatwane, ale zawsze stanowi kapitalną rozrywkę i daje mnóstwo radochy z oglądania.”

Czego chcieć więcej? W końcu od seriali oczekujemy przede wszystkim świetnej rozrywki. I czy jest coś lepszego niż cieszenie się nią z całą rodziną?

Nie zapomnijcie śledzić przygody Eddiego i reszty załogi "Skorpiona" w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN!

(zdjęcia: CBS)

Może ci się spodobać