Szczera rozmowa z Dr. Spencerem Reidem

criminalsmindstb

Matthew Gray Gubler zaprosił nas do swojego świata!

Znacie go jako Dr. Spencera Reida, ekscentrycznego geniusza z "Zabójczych umysłów", ale co tak naprawdę wiemy o aktorze kryjącym się za tą postacią? Ma jakieś inne talenty oprócz aktorstwa? Okazuje się, że ma, doskonale bowiem sprawdza się również za kamerą, w roli reżysera! Aktor ma na koncie kilka odcinków serialu, w którym sam występuje. Co ma do powiedzenia na temat tej roli?

GALERIA: 15 TAJEMNIC "ZABÓJCZYCH UMYSŁÓW", KTÓRE TRZEBA ZNAĆ

(zdjęcie: CBS)

“Traktuję reżyserię w bardzo tradycyjny sposób. Duży wpływ miały na mnie filmy niemieckich ekspresjonistów i wczesne kino noir. Jest to bardziej subtelna, stonowana, subiektywna i mniej brutalna metoda, co, moim zdaniem, wnosi wiele dobrego do odcinków" - powiedział aktor w wywiadzie dla Tvline.  

Aktor doskonale wie, jaki efekt chce osiągnąć. “Ludzie zawsze boją się najbardziej tego, czego nie widzą. […] Chcę, żeby widownia nachylała się w stronę ekranu, chcę, żeby nadstawiała uszu, żeby usłyszeć szept sprawcy. Chcę ją nieustannie trzymać w napięciu. To taktyka, którą stosuje za każdym razem, gdy coś reżyseruję.”

(źródło: CBS) 

Ponieważ wiele odcinków dotyczy lęków, Matthew był na tyle miły, żeby zdradzić, czego on boi się najbardziej. Jego odpowiedź może wydać się dość zaskakująca, brzmi bowiem: bawołów i Yeti.  “Przerażają mnie wielkie bestie. Jest w bawołach coś prehistorycznego. Ale mam też tysiące innych lęków!”

Teraz wiecie trochę więcej o jednym z bardziej charyzmatycznych członków ekipy "Zabójczych umysłów". Matthew Graya Gublera zobaczycie w premierowych odcinkach "Zabójczych umysłów" w każdy czwartek o 22:00!

 

Może ci się spodobać