Nie uwierzycie, ile lat ma gwiazda "Anatomii prawdy"

axn-the-body-of-proof-actress-looks-so-young-1600x900

Jaki jest sekret Dany Delany?

Urody Danie Delany może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka z Hollywood. Aż trudno uwierzyć, że aktorka ma 56 lat. Choć mogłoby się wydawać, że jej czas już minął, gwiazda "Gotowych na wszystko" nie zwalnia tempa. Już niedługo widzowie AXN zobaczą ją w roli dr Megan Hunt w znakomitej "Anatomii prawdy". 

GALERIA: DANA DELANY I JEJ DWIE NAJWIĘKSZE ROLE

  (ABC)

Fani aktorki mogą nie ufać plotkom o jej rzekomych operacjach plastycznych, ale jej wygląd zdaje się je potwierdzać. Eksperci są bowiem zgodni, że Dana Delany nieco upiększyła sobie twarz. Choć aktorka zapewniała, że nie przepada za botoksem, jej nieskazitelna cera wskazuje na to, że go sobie wstrzyknęła.

 (Getty Images)

Niezależnie od tego, czy poddała się drobnym zabiegom upiększającym, czy nie, zdaniem aktorki sekret jej olśniewającej urody tkwi w czym innym, a dokładnie tym, że umawia się tylko i wyłącznie z młodszymi mężczyznami. "Umawiam się z młodszymi odkąd skończyłam 20 lat" - mówi z uśmiechem. "Gdy miałam 29 lat, spotykałam się z facetem, który miał 21." Najpierw był o 11 lat młodszy somelier, a zaraz po nim o 14 lat młodszy pisarz. "Z młodszymi o więcej niż 14 lat się nie umawiam" - dodaje. "To mój limit. Wolę młodszych, bo mają więcej energii. Sama jestem bardzo energiczna jak na swój wiek." Nie da się ukryć, że wyglądasz fantastycznie Dano! 


Może ci się spodobać