AXN NOW

AXN Now to usługa w modelu SVOD – czyli płatnym, czasowym dostępie do wyselekcjonowanego kontentu z bogatej biblioteki seriali i filmów AXN. Użytkownicy AXN Now uzyskują legalny dostęp do światowych produkcji, często mających premierę w AXN Now przed lub równolegle z emisją telewizyjną. Założeniem AXN Now jest dostarczenie użytkownikom unikalnego doświadczenia jakim jest  konsumpcja najlepszych treści  wideo, gdziekolwiek i kiedykolwiek sobie tego życzą. nc+go TV

Kolekcja AXN Now dostępna jest dla Abonentów nc+ w serwisie nc+go TV.

Gigantyczna biblioteka nc+go TV daje dostęp do unikatowych kolekcji filmów, seriali i programów rozrywkowych. Ponad 13 tysięcy tytułów dostępnych na życzenie z menu dekodera, po podłączeniu go do Internetu. Więcej informacji na stronie:

https://ncplus.pl/oferta/ncplusgo-tv/axn-now
IPLA

Serwis oferujący płatny miesięczny dostęp do kontentu video (SVOD)

Oglądaj cały 1. sezon serialu Hannibal! Więcej informacji na stronie:

https://www.ipla.tv/axn
Orange TV

Hannibal i inne światowe hity AXN NOW zobaczysz już:

  • w usłudze telewizyjnej Orange TV, oraz
  • w Telewizji Tu i Tam – oferującej dostęp do filmów i kanałów telewizyjnych na komputerze, tablecie i smartfonie poprzez portal www.orange.pl lub aplikację mobilną.
https://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam.phtml
Onet VOD

Seriale AXN bezpłatne i premium to tylko część oferty online. Polskie seriale, filmowe nowości, promocyjne pakiety. Moc kina, która wciąga i wychodzi naprzeciwko Twoim oczekiwaniom!

https://vod.pl/
Agora Kinoplex

Oglądaj ile chcesz! Hity AXN w Kinoplex MAX!

Więcej na:

https://kinoplex.gazeta.pl/kinoplex/0,0.html