Medyczne wieczory – Środy od 21:05

Medyczne wieczory AXN w środy od godziny 21:05. Medyczne wieczory to pasmo dla fanów ostrych cięć i najtrudniejszych operacji, nie tylko tych na sali operacyjnej. W środy wieczorem tylko w AXN PREMIEROWE odcinki serialu DOC: w twoich rękach 2 oraz The Good Doctor 5.

Dwa kontynenty, dwa szpitale, dwóch wybitnych lekarzy walczących z przeciwnościami losu. Dr Andrea Fanti, wybitny szef oddziału wewnętrznego włoskiego szpitala, próbuje odzyskać swoje życie i karierę po utracie pamięci w serialu DOC: w twoich rękach.  Dr Shaun Murphy, młody chirurg ze spektrum autyzmu, walczy z uprzedzeniami i własnymi słabościami, aby ratować życie pacjentów w szpitalu w San Antonio. W środowe wieczory w czerwcu AXN przygotował dla widzów moc medycznych zagadek w nowym sezonie serialu DOC: w twoich rękach oraz kolejnymi odcinkami 5. sezonu The Good Doctor.

DOC: w twoich rękach to włoski serial medyczny. Lekarz i szef oddziału wewnętrznego szpitala, Andrea Fanti (w tej roli Luca Argentero), traci pamięć w wyniku postrzału w głowę. Andrea nie pamięta nic z  ostatnich 12 lat życia. Poddaje się rehabilitacji na swoim starym oddziale, a wkrótce potem zostaje asystentem swoich byłych stażystów. Kiedyś budzący postrach szef, dziś musi zmierzyć się z nową rolą w szpitalu oraz walką o odzyskanie pamięci i rodziny. Drugi sezon serialu opowiada o nadziei i doświadczeniu ciężkiej choroby, jako o drugiej szansie, które daje życie. Doktor Fanti i jego zespół po stoczeniu batalii z pandemią koronawirusa, zaczną znowu opiekować się pacjentami, którzy polegają na nich w poszukiwaniu diagnozy i leczenia. Każdy z bohaterów będzie musiał rozpocząć nowy rozdział w  życiu. Premiera 2. sezonu serialu DOC: w twoich rękach w środę 22 czerwca o godz. 22:02. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00 w AXN.

 

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W nowych odcinkach 5. sezonu serialu zespół szpitala St. Bonaventure będzie zajmował się nowymi ciekawymi przypadkami medycznymi i zawirowaniami w życiu prywatnym bohaterów. Nowe odcinki 5. sezonu serialu The Good Doctor od środy 22 czerwca o godz. 21:05. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:05 w AXN.