Iris West chce skopać więcej tyłków we "Flashu"

axn-iris-interview-index

Candice Patton opowiada o roli Iris w 2. sezonie w ekskluzywnym wywiadzie!

Iris West, grana przez Candice Patton, należy do naszych ulubionych bohaterów serialu "Flash". W 1. sezonie szybko dowiedzieliśmy się, że Barry czuje do niej coś więcej niż tylko przyjaźń i łączy ich ze sobą wyjątkowa więź. Jednocześnie ich relacja jest definicją słowa "skomplikowana". Oto, co Candice Patton miała do powiedzenia na temat jej rozwoju, roli w załodze laboratorium S.T.A.R. i 2. sezonie "Flasha"!

GALERIA: 10 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIELIŚCIE O "FLASHU"

(The CW)

Jak opisałabyć nastawienie Iris na początku sezonu 2.?

"Doświadczyła wielkiej straty... Jej chłopak poświęcił się dla sprawy i uratował świat przed Reverse Flashem. To była dla niej wielka strata! Oprócz swojego partnera opłakuje też stratę Masona Bridge'a, który był dla niej mentorem. Na dodatek, jej ojciec, przyszywany brat i znajoma z pracy utrzymywali przed nią w tajemnicy tożsamość Flasha. Ma sporo problemów i bardzo zależy jej na tym, żeby czuć się docenioną i szanowaną."

Jak wiele szczegółów dotyczących wydarzeń w nowym sezonie zdradzają wam na jego początku scenarzyści i producenci? 

"Mówią mi co nieco, gdy ich o coś zapytam, ale staram się nie naciskać. Szczerze mówiąc, nie chce wiedzieć za dużo. Nie chce się ekscytować ani dołować tym, co nas czeka, ponieważ wszystko nieustannie się zmienia. Mniej więcej wiem, co czeka Iris w tym sezonie i są to w większości dobre rzeczy. Szef DC Geoff Johns obiecał mi, że czeka mnie sporo dobrego."

Jak szybko Iris zaczyna pracę w laboratorium S.T.A.R.?

"Większość scen z moim udziałem dzieje się w laboratorium S.T.A.R., więc współpracuje z jego załogą właściwie od samego początku."

(The CW)

Cieszysz się, że jesteś integralną częścią załogi Flasha?

"Jasne. Iris jest świetną dziennikarką, która rozwija skrzydła w swoim zawodzie w sezonie 2. i bardzo mnie to cieszy. Iris wie, jak rozmawiać z ludźmi, i jak nikt innym w tym mieście wie, gdzie szukać tematów w Central City. Wydaje mi się, że załoga Flasha bardzo potrzebuje informacji, a ona wie, jak je zdobywać. Jej wiedzy nie da się znaleźć w komputerze. Czasami, żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba przeprowadzić parę wywiadów."

W sezonie 1. mieliśmy okazję zobaczyć Iris kopiącą parę tyłków. Chciałabyś robić to częściej w nowym sezonie?

"Zdecydowanie! Kocham, kiedy producenci mówią: "więc złapiesz teraz za klucz francuski i walniesz nim w głowę Peek-a-Boo", a ja odpowiadam na to: "jasne, wchodzę w to!" Te sceny sprawiają mi mnóstwo frajdy (...) Mam nadzieję, że będzie ich więcej."

Jak opisałabyś relację Iris i Barry'ego w 2. sezonie?

"Nie wiem, wydaje mi się, że pomiędzy Iris i Barrym zawsze będzie dobrze. Łączy ich tak dużo, że zawsze będą przyjaciółmi i zawsze będą się kochać. Chciałabym, żeby chodzili razem częściej do knajp i na kręgle."

(The CW) 

Jaki był twój ulubiony moment z sezonu 1.?

"Było ich kilka. Szczera rozmowa z Barrym w laboratorium S.T.A.R. była bardzo ważna. "Jak mogłeś mnie okłamać. Jestem twoją najlepszą przyjaciółką. Mówisz mi wszystko." To był bardzo ważny moment dla Barry'ego i Iris. No i wątek z tsunami. To było wyjątkowo epickie i bardzo romantyczne. To była kwintesencja tego, za co kochamy komiks. Bycie częścią czegoś takiego jest super."

I to by było na tyle. Wszystkich fanom "Flasha" przypominamy, że 2. sezon serialu można oglądać w AXN w każdy poniedziałek o 21:05!

Może ci się spodobać