Kevin Smith znów stanie za kamerą "Flasha"!

axn-flash-smith-index

Kultowy reżyser wyreżyseruje jeszcze jedną przygodę szkarłatnego sprintera!

Fani serialu "Flash" z pewnością pamiętają 19. odcinek 2. sezonu zatytułowany "Back to Normal", pytanie brzmi: czy wiecie, że wyreżyserował go Kevin Smith? Tak, ten Kevin Smith, twórca kultowych "Sprzedawców", "Dogmy", "W pogoni za Amy" i paru innych klasyków. Teraz okazało się, że Smith stanie za kamerą "Flasha" ponownie! 

W “Back to Normal” pojawiło się kilka znaków firmowych reżysera - był na przykład obowiązkowy epizod Jasona Mewesa, lepiej znanego widzom jako Jay, kumpel Cichego Boba. I sam pomysł na odcinek był świetny [UWAGA NA SPOILERY] - mieliśmy okazję zobaczyć, jak przyzwyczajony już do swojej mocy Barry musi radzić sobie bez niej. I to akurat wtedy, gdy Central City zostaje opanowane przez przestępców. Warto wspomnieć, że zaangażowanie Smitha przysporzyło serialowi nowych fanów.

Grant Gustin bardzo dobrze wspominał pracę z reżyserem i podziękował mu na Twitterze:

"to była ogromna przyjemność. Musimy cię zatrudnić do wyreżyserowania przynajmniej kilku odcinków sezonu 3."

No i zatrudnili, przynajmniej do wyreżyserowania jednego. Wiemy bowiem na pewno, że Smith stanie za kamerą 7. odcinka nadchodzącego sezonu!

W rozmowie z Den of Geek, Smith wszystko potwierdził:

"Wiem, że wrócę za kamerę 'Flasha' w pierwszym tygodniu września."

Smith słynie z tego, że ma fioła na punkcie komiksów, więc trudno sobie wyobrazić kogoś lepszego niż on na fotel rezysera takiego serialu jak "Flash". Cieszymy się, że nasz kochany bohater trafił w tak dobre ręce.

(zdjęcie główne: Twitter Kevina Smitha)