7 gwiazd, które kochają filozofię "zrób to sam"

axn-diy-makers-1600x900

Szydełkowanie, gotowanie... stolarka? Gwiazdy też to kochają!

Wszyscy kochamy, gdy gwiazdy opowiadają nam o swoim życiu prywatnym i okazuje się, że wcale tak bardzo się od nas nie różnią.  Poniższe gwiazdy mają na przykład zaskakująco pospolite hobby - kochają ręczne robótki! Mimo że stać ich praktycznie na wszystko i tak wyznają filozofię "zrób to sam", pokazując, że nic nie przebije własnoręcznej roboty! Które gwiazdy uwielbiają same gotować, szyć, projektować, a nawet... robić meble? Sprawdźcie!

GALERIA: GWIAZDY, KTÓRE MAJĄ NOSA DO INTERESÓW

1. Gwyneth Paltrow: Pomysły na dietę, przepisy i porady Gwyn mogą się wydać zwykłemu zjadaczowi chleba bez willi z basenem absurdalne, nie zmienia to jednak faktu, że Paltrow to prawdziwa Zosia Samosia!

(Getty Images) 

2. Zooey Deschanel: Jeśli chodzi o przygotowywanie pysznych wypieków i zajadanie się nimi z rodziną i przyjaciółmi, gwiazdy niczym się od nas nie różnią - też to uwielbiają!

(Twitter/@ZooeyDeschanel)

3. Jessica Alba: Aktorka ma konto na Twitterze, na którym dzieli się z fanami swoimi pomysłami na ozdoby i pyszne potrawy dla całej rodziny!

(Twitter/@jessicaalba)

4. Hanson: Nieco zapomniane gwiazdy jednego hitu są właścicielami MMMHops - mikro browaru w ich rodzinnym mieście Tulsa. 
 
(Twitter/@MmmhopsBeer) 

5.  Blake Lively: Aktorka kocha układać bukiety z kwiatów i piec ciasta. Chętnie bierze też udział w "rzmieślniczych" eventach!

(Getty Images) 

6. Cara Delevingne: Cara również należy do zespołu Wool. Supermodelka pochwaliła się swoją kreskówkową czapką na londyńskicm tygodniu mody. Za kulisami można ją też było przyłapać na robieniu na drutach.

7. Nick Offerman: Nicka z Ronsem Swansomem (kutlowym bohaterem, którego zagrał w "Parks and recreation") łączy bardzo wiele, choćby ich miłość do drewna i stolarki! 

(Twitter/@offerman_shop)  

Zdjęcie główne: Instagram/caradelevingne/blakelivelyTwitter/@jessicaalba