5 powodów, dla których "Sausage Party" będzie hitem!

axn-5-reasons-sausage-party-will-be-hit-1600x900_0

Pierwszy film animowany Setha Rogena zapowiada się niesamowicie! 

Sausage Party, najnowszy film Setha Rogena jest filmem animowanym o gadających produktach żywnościowych i odkąd jego zwiastun trafił do sieci, jest na ustach wszystkich (żart zamierzony). Dlaczego? Bo to z całą pewnością nie jest film dla dzieci...

 

Poznajcie 5 powodów, dla niektórych nie możemy się doczekać premiery filmu 16 sierpnia: 

1. Prześcignął Pixara na ich własnym stadionie

Pixar od lat serwuje nam filmy, w których "ożywia" zabawki, auta, roboty i inne pozbawione osobowości rzeczy. Założymy się, że produkty spożywcze trafiły na listę potencjalnych bohaterów studia. No cóż, kto pierwszy, ten lepszy. No i to złośliwe nawiązanie do stylistyki znanej z filmów Pixara.

(SPE)

2. Film wywoła burzę

Jeśli filmy animowane kojarzyły wam się dotychczas wyłącznie z Disneyem i zawsze chodziliście na nie do kina z dziećmi, tym razem możecie się nieźle zdziwić, kiedy zobaczycie ilość sprośnych żartów, przekleństw i makabry jakie przygotowali dla was twórcy Suasage Party. Założymy się, że niejedni kiepsko poinformowani rodzicie wybiegną z kina zniesmaczeni.

(SPE)

3. Musimy wspierać wszystkich filmowców, którzy podejmują ryzyko

Seth Rogen słynie ze sprośnych komedii dla dorosłych pokroju "Supersamca", "Boskiego chilloutu" czy "To jest już koniec". Nigdy wcześniej nie zrobił jednak filmu animowanego. Bardzo doceniamy, że zdecydował się wyjść poza strefę komfortu (tak jakby).

(SPE)

4. W obsadzie znalazły się najzabawniejsze nazwiska w Hollywood

Głosy pod bohaterów filmu podkładają James Franco, Michael Cera, Paul Rudd, Salma Hayek i Seth Rogen we własnej osobie. Mamy nadzieję, że usłyszymy w ich wykonaniu żarty, od których zwiędną nam uszy.


(SPE)

5. Kto nie kocha dobrych komedii?

Po obejrzeniu zwiastunów staje się jasne, że film Rogena ma olbrzymi potencjał i zapowiada się na kapitalną komedię, która z pewnością wzbudzi sporo kontrowersji.

(SPE)

Może ci się spodobać