Grudniowe premiery, których nie możecie przegapić!

axn-december-premieres-index

"Łotr 1" nareszcie w kinach!

Podobnie jak każdego miesiąca prezentujemy wam 5 nadchodzących premier, na które warto się wybrać do kina! W grudniu nareszcie będziemy mogli zobaczyć nowy spin-off kultowej gwiezdnej sagi - "Łotr 1", ale na tym nie koniec atrakcji! Zobaczymy również jak Will Smith pisze listy do Czasu, Śmierci i Miłości, dziką gwiazdkową imprezę, Toma Hanksa w roli człowieka legendy i science-fiction z Chrisem Prattem i Jennifer Lawrence! Brzmi ekscytująco? Oto 5 premier, które dla was wybraliśmy:

GALERIA: FILMY, W KTÓRYCH ZŁO ZWYCIĘŻA

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Kapitalne zwiatuny i znakomite plakaty naprawdę rozbudziły nasz apetyt na nadchodzące widowisko z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Już nie możemy się doczekać, żeby poznać historię Rebeliantów, którzy ukradli plany Gwiazdy Śmierci. Wszystko wskazuje na to, że tym razem będziemy mieli do czynienia z niego bardziej mrocznym filmem niż nostalgiczne (choć wciąż znakomite) "Przebudzenie mocy". No i obsada wygląda bardzo ciekawie. Jednym słowo: do boju Rebelio, niech moc będzie z tobą! W kinach od 15 grudnia!

Sully
Nowy film Clinta Eastwooda z Tomem Hanksem w roli głównej jest biograficzną opwieścią o pilocie odpowiedzialnym za "cud na rzece Hudson", do którego doszło w styczniu 2009 roku. W kinach od 2 grudnia! 

Pasażerowie
Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów (Jennifer Lawrence i Chris Pratt) – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Szybko okazuje się, że los statku spoczywa w ich rękach... W kinach od 25 grudnia.

Ukryte piękno
Przygotujcie się na dość niekonwencjonalny film o godzeniu się z osobistą tragedią. W filmie Will Smith wciela się w odnoszącego sukcesy w branży reklamowej ojca, który doświadcza wielkiej tragedii. Aby się z nią pogodzić pisze listy do Miłości, Czasu i Śmierci. Pewnego dnia te postanawiają mu odpowiedzieć... W kinach od 25 grudnia.

Firmowa Gwiazdka
Jeśli pragniecie trochę się rozerwać i szukacie dzikiej komedii, mamy coś dla was. W obliczu zamknięcia jego oddziału, jej menadżer postanawia urządzić szaloną gwiazdką imprezę w nadzieji, że dzięki niej uda mu się przekonać dużego klienta do nawiązania z nim współpracy - tak w skrócie wygląda fabuła "Firmowej Gwiazdki". Jak nietrudno się domyślić tytłowa impreza szybko zamienia się w istne pandemonium. Jeśli szukacie dobrej komedii z gwiazdorską obsadą( Jennifer Aniston w roli zołzowatej szefowej, Kate McKinnon, T.J. Miller i Jason Bateman), polecamy wybrać się właśnie na ten film. W kinach od 9 grudnia.