James Franco na pokładzie "Obcego: Przymierze"!

axn-covenant-franco-1ndex

Jaka będzie jego rola na pokładzie Przymierza?

Długo oczekiwany "Obcy: Przymierze" trafi do kin w tym roku i wygląda na to, że oprócz Obcych i pięknych zdjęć możemy spodziewać się w nim nieoczywistych epizodów. Właśnie (tak jakby) potwierdzono, że w jednym z nich zobaczymy Jamesa Franco!

GALERIA: NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE PREMIERY FILMOWE 2017

Gdy pojawiły się pierwsze plotki o tym, że zobaczymy Jamesa Franco w bardzo małej roli kapitana Przymierza, tytułowego statku, oraz męża granej przez Katherine Waterston Daniels. Jednakże, pojawiła się również informacja, że odegra znacznie większą rolę w viralowej kampanii filmu. Aktor potwierdził część tych doniesień w trakcie wywiadu z nim i Bryanem Cranstonem promującym ich nową komedię "Dlaczego on?". Franco udzielił jednak dość wymijającej odpowiedzi i nie zamierzał zdradzić żadnych szczegółów swojej roli. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie to niezapomniany epizod.

"A więc wydało się?  Nie jestem pewien, czy nie próbujesz wmanewrować mnie w puszczenie pary z ust...  Pamiętam gdy jako dziecko obejrzałem po raz pierwszy 'Obcego' - to było wielkie przeżycie. Wciąż zdarza mi się do niego wracać. Obejrzałem go w ubiegłym miesiącu w kinie Tarantino. To świetny film!" - powiedział w wywiadzie aktor.

Aktor wystąpi obok tak wielkich nazwisk jak Michael Fassbender, Katherine Waterston, Noomi Rapace, Danny McBride i Billy Crudup. Nie zapominajmy również o powrocie Xenomorfów!

Poniżej zobaczycie zwiastun długo oczekiwanej kontynuacji "Prometeusza".

(zdjęcie główne: 20th Century Fox/ Getty Images)

Może ci się spodobać