Wrześniowe premiery, których nie wolno przegapić!

bridget

Jesień w kinie zapowiada się obiecująco.

Jesień to początek nowego kinowego sezonu. Na co warto w nim zwrócić uwagę? My polecamy:

GALERIA: CO SŁYCHAĆ U OBSADY "DZENNIKA BRIDGET JONES"?

Sługi Boże - thriller z tajemniczym spiskiem kościoła w tle przywołującym ducha "Aniołów i demonów" jest w polskim kinie taką rzadkością, że grzechem byłoby się na niego nie wybrać. Zwłaszcza jeśli zwiastuny są tak obiecujące.

Morgan - Debiut Luke'a Scotta z Kate Marą, Anyą Taylor-Joy, Tobym Jonesem i Paulem Giamattim to historia konsultantki, która staje przed przed wyjątkowo trudną decyzją - to bowiem w jej rękach leży los tytułowej Morgan. Rzezcz w tym, że Morgan jest humanoidem stworzonym z syntetycznego DNA. Choć jest to biologiczny organizm, tylko niektórzy traktują go jak pełnowartościową osobę. Inni uważają go za produkt i własność korporacji. Ta różnica w postrzeganiu Morgan wzbudza szereg filozoficznych pytań, które Seth Owen znakomicie wplótł w swój kapitalny scenariusz. Już w kinach!

Bridget Jones 3 – Bridget Jones powraca w 3. odsłonie przygód niesfornej bohaterki. W filmie znów zobaczymy takie nazwiska jak Renee Zellweger, Colin Firth czy Hugh Grant. Czy trzecia część przygód Bridget dorównuje swoim poprzedniczkom? Przekonajcie się sami, idąc na nią do kina! Premiera: 16 września.

Siedmiu wspaniałych - Za nową wersją klasyki westernu (mocno inspirowanej filmem Akiry Kurosawy) stoi Antoine Fuqua. Jego remake jest trzecią kolaboracją reżysera z Denzelem Washingtonem (którego pierwszy raz będziemy mieli okazję oglądać w westernie!) po oscarowym "Dniu próby" z 2011 "Equalizerze" z 2014. U boku Denzela zobaczymy Chrisa Pratta, Vincenta D’Onofrio i Ethana Hawke'a. Premiera: 23 września!

Julieta - Podobno nowy film jest powrotem do formy Pedro Almodovoara. Tym razem hiszpański reżyser opowiada trzymającą w napięciu historię kobiety, która zaraz po utracie męża musi zająć się szukaniem 18-letniej córki, która postanowiła uciec z domu. Pozycja obowiązkowa dla fanów kina studyjnego! Film można obejrzeć w kinach od 2 września, więc jeśli chcecie go zobaczyć na wielkim ekranie, warto się pośpieszyć.

 


(zdjęcie główne: Universal Pictures)

Może ci się spodobać