Easter eggs w zwiastunie nowych "Pogromców duchów"

gb

Te ujęcia mogły zdradzić całkiem sporo! 

Skoro już wszyscy widzieliśmy zwiastun rebootu "Pogromców duchów"...

W zwiastunie pojawiają się wszystkie 4 nowe pogromczynie: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Leslie Jones, ale jest w nim też coś jeszcze. Reżyser Paul Feig ukrył w nim też parę easter eggs, które zauważą tylko wyjątkowi spostrzegawczy. Pierwszy znajdziecie w końcowym ujęciu z Times Square. Jeśli chcecie go poznać, ostrzegamy, że może zdradzać szczegóły fabuły.

GALERIA: SEKRETY "POGROMCÓW DUCHÓW"

W zwiastunie wyraźnie widać, że na opanowanym przez duchy Times Square widać billboardy produkcji z lat 70. (np. "Taksówkarza"), co może oznaczać, że w filmie zobaczymy podróż w czasie. 

Czy to oznacza, że zobaczymy starych pogromców w swoich rolach z oryginału? Trudno powiedzieć, ponieważ Bill Murray zapewnił, że w filmie nie gra Venkmana. Czyżby ściemniał, żeby nie zepsuć niespodzianki?

Poza tym ujęciem warto zwrócić uwagę na tablicę z równaniem napisanym przez Wiig. U góry widać na niej zapis: [Pa/Rar(NoxRM)al S+UD1es / Lab]com. Coś wam to mówi? Zgadza się, to samo pojawiło się na drzwiach biura Dr. Petera Venkmena na początku pierwszych "Pogromców".

Ta wskazówka zawiodła również fanów na stronę: www.paranormalstudieslab.com, na której znajdziecie sporo naukowych ciekawostek - świetny marketing!

Może ci się spodobać