Czy Chloé i Rocher w końcu zostaną parą?

axn-chloe-and-rocher-1600x900

Czy bohaterka "Profilu" może liczyć na szczęśliwe zakończenie?

Szósty sezon "Profilu" zadebiutuje na antenie AXN już 15 sierpnia i niestety będzie to ostatni sezon serialu, w którym w roli głównej zobaczymy Odile Vuillemin, widzom AXN znaną lepiej jako Chloé Saint-Laurent. A to dlatego, że Odile postanowiła zrezygnować z gry w serialu, aby poświęcić się innym projektom. Nie ukrywamy, że będzie nam jej brakowało.

GALERIA: ZABAWNE MOMENTY Z 5. SEZONU "PROFILU"

(AXN/TF1)

Czego zatem możemy się w nim spodziewać dla Chloé? Mamy nadzieję, że szczęśliwego zakończenia. Chloé przeszła przez bardzo wiele w poprzednich sezonach, więc wypadałoby jej to jakoś wynagrodzić. Czyżby szykował się romans z detektywem Rocherem? Czy Odile wreszcie zazna spokoju? Jak długo potrwa jej triumf? Oglądajcie sezon 6. "Profilu" w poniedziałki o 21:00, żeby się o tym przekonać! 

Kto zastąpi czarującą Odile Vuillemin w kolejnym sezonie? Juliette Roudet, która fanom "Profilu" powinna być dobrze znana. Dlaczego? Bo zdążyła się w nim już pojawić jako Adèle Delettre, genialna pani kryminolog, która pomagała policji pod koniec sezonu 4. i na początku sezonu 5. Mamy nadzieję, że będzie godnym następcą Odile i osłodzi nam jej odejście!

(AXN/TF1)

Może ci się spodobać