Czego możemy się spodziewać po 2. sezonie "Absentii"?

axn-absentia-season-2-expectiations-2

Co przyniesie nowy sezon?

Wciągająca jak bagno historia uprowadzenia, trzymający w napięciu thriller śledczy i chwytający za serce dramat – "Absentia" jest mieszanką, której nie sposób się oprzeć. Choć serial jest całkowitym przeciwieństwem "Castle'a", fani Stany Katic pokochali jej nowe wcielenie, prześladowaną przez demony przeszłości agentkę FBI Emily Byrne. Po pełnym wrażeń sezonie 1. nadszedł czas na równie ekscytujący dalszy ciąg jej historii.

GALERIA: WSZYSTKO CO MUSICIE WIEDZIEĆ O STANIE KATIC!

W 1. sezonie serialu dowiadujemy się, że podczas poszukiwań seryjnego mordercy Emily zostaje uprowadzona i znika bez śladu na 6 lat. W tym czasie zostaje uznana za zmarłą, a jej bliscy zaczynają nowe życie. Gdy nagle zostaje odnaleziona, niczego nie pamięta i przeżywa prawdziwy szok, kiedy dowiaduje się, że jej dziecko ma nową matkę. Na dodatek zostaje podejrzana o serię morderstw.

(Źródło: AXN)

 

W 2. sezonie "Absentii" zobaczymy jak Emily próbuje pogodzić się z własną przeszłością - to dotyczy zarówno bycia uprowadzoną jak i trudnego dzieciństwa. Pomoże jej w tym bostoński detektyw Tommy Gibbs (w tej roli Angel Bonanni). Czy Emily upora się z nękającymi ją demonami? Na domiar złego śledztwo ujawni kilka faktów, które sprowadzą na Byrne śmiertelne niebezpieczeństwo. Emily będzie musiała zaryzykować wszystko, żeby odkryć całą prawdę i ochronić swoją rodzinę. Zapowiada się naprawdę emocjonujący sezon! Premiera już 3 kwietnia o 22:00 w AXN!

Źródło zdjęć: AXN


Może ci się spodobać