5 cichych bohaterów "Agentów NCIS", o których nie mieliście pojęcia

axn-ncis-stand-ins-1600x900

Choć oglądacie ich cały czas, nawet nie wiecie kim są!

Choć pojawiają się na ekranie dość często - w scenach jazdy samochodem czy w tle mniej lub bardziej ważnych wydarzeń - mało kto ich zauważa. O kim mowa? Oczywiście o dublerach!

GALERIA: 15 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIELIŚCIE O PAULEY PERRETTE

Praca dublera jest pracą szczególną. Aby udawać aktorów, dublerzy nie muszą być nawet do nich specjalnie podobni - wystarczy, że mają podobny wzrost, sylwetkę, kolor włosów i karnację. Ich zadaniem jest zastępowanie gwiazd na dalekich planach lub w scenach, w których nie ma potrzeby pokazywania ich twarzy. W odróżnieniu od aktorów nie mają swoich własnych kostiumów, nie noszą makijażu i prawie wszyscy trafiają na plan przez przypadek. Kim są dublerzy bohaterów "Agentów NCIS" i jak się w nich znaleźli? Przyjrzyjmy się sylwetkom 5 z nich.

1. Chris Liner
Oprócz pracy dublera Chris ma również kilka innych zajęć na planie serialu. Serwisowi BuzzFeed wyznał, że trafienie dobrej fuchy to kwestia "bycia w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i znajomości". Liner jest uniwersalnym dublerem, co oznacza, że zastępuje różnych aktorów na dalekich planach. Zdarza mu się też zagrać nieboszczyka. “Mówiono mi, że jestem najlepszym nieboszczykiem w mieście" - żartował.

Paul Conkling, Sean Murray, Pauley Perrette i Susan Michaels. (BuzzFeed)

2. Mike Archer
Mike jest dublerem Michaela Weatherly od 1. sezonu. “Szczerze mówiąc, trafiłem tu przez przpadek” - wspominał - to jedna z rzeczy, które łączą niemal wszystkich dublerów z naszej listy.

Paul Conkling i Mike Archer. (BuzzFeed)

3. Susan Michaels
“Wcześniej byłam modelką na planie teleturnieju” - wspominała dublerka Pauley Perrette od 2003. Obecną pracą zajęła się dzięki szwagrowi, który polecił ją spotkanemu w windzie mężczyźnie z Central Casting, agencji, która zatrudnia dublerów.

Paul Conkling, Sean Murray, Pauley Perrette i Susan Michaels. (BuzzFeed)

4. Arthur Murray
Dubler Rocky'ego Carrolla również nie planował stać się dublerem. “Początkowo chciałem zostać gwiazdą dużego ekranu, jednak gdy zacząłem pracować jako dubler, wcześniejsze plany zeszły na dalszy plan". Gdy nie zastępuje Carrolla, Murray gra jednego z anonimowaych agentów, którzy nie odzywają się nawet słowem. Arthur pracuje na planie serialu już 7 lat.

Arthur Murray i Rocky Carroll. (BuzzFeed)

5. Paul Conkling
“Swoją pracę na planie zacząłem kilkam miesięcy po rozpoczęciu zdjęć do 2. sezonu” - wspominał dubler Seana Murraya. “Wówczas bylem przekonany, że moja praca nie potrwa dłużej niż jeden dzień.” Conkling ukończył program MBA i kiedyś był audytorem. "Fajnie jest robić coś, co sprawia ludziom radość. Moja praca audytora raczej nikogo nie uszczęśliwiała.”

Może ci się spodobać