5 odcinków "Flasha", które warto odświeżyć przed premierą 3. sezonu

flash-1

5 odcinków "Flasha", które przygotują was na premierę 3. sezonu!

Długo oczekiwany 3. sezon "Flasha" zadebiutuje na antenie AXN już 20 lutego o 21:00. Od finału 2. sezonu minęło trochę czasu, więc aby dobrze się przygotować na wydarzenia z premierowego sezonu warto cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie kilka odcinków z 2. sezonu, które stanowią fundament nadchodzących wydarzeń. Oto 5 odcinków, które warto odświeżyć, aby 20 lutego usiąść przed telewizorem i nadążyć za zmianami, które Barry Allen zafundował nam w finale 2. sezonu...

GALERIA: SUPERMOCE, KTÓRE RZADKO WYGLĄDAJĄ DOBRZE NA EKRANIE!

1. Odcinek 2 - "Flash of Two Worlds"

To właśnie w tym odcinku wprowadzona zostaje kluczowa dla rozwoju akcji serialu koncepcja "multiwersum" i połączone zostają ze sobą uniwersum Flasha, Arrowa, Legend Jutra i Supergirl. To również tutaj poznajemy Jaya Garricka, przybysza z równoległego świata nazwanego Ziemią-2, który do złudzenia przypomina ojca Barry'ego. Jay wpada, żeby ostrzec ekipę przed złowrogim i piekielnie szybkim Zoomem, który zagraża nie tylko im, ale również wszystkim równoległym światom. I tak się wszystko zaczyna...

2. Odcinek 9 - "Running to Stand Still"

Fakt, że w tym odcinku pojawiają się jedni z najbardziej ikonicznych "rogues", tj. Weather Wizard (Liam McIntyre), Captain Cold (Wentworth Miller) oraz Trickster (Mark Hamill) powinien być wystarczającym powodem, żeby go sobie odświeżyć. Jest jednak w tym odcinku coś jeszcze - to właśnie w nim poznajemy Wally'ego Westa (Keiynan Lonsdale), w komiksach znanego jako Kid Flash następcę BVarry'ego. Sporo wskazuje na to, że w sezonie 3. będzie jedną z ważniejszych postaci.

3. Odcinki 13 i 14 - "Welcome to Earth-2" oraz "Escape from Earth-2"

W tym podwójnym odcinku załoga wyrusza na Ziemię-2, gdzie poznaje swoich sobowtórów. Oba odcinki są prawdziwą ucztą dla fanów komiksów DC, ponieważ aż uginają się od easter eggów, jednak to, co w nich najciekawsze (zwłaszcza w kontekście nadchodzących wydarzeń) to to, jak emocjonalny stosunek nasi bohaterowie potrafią mieć do alternatywnych wersji siebie i swoich bliskich.

4. Odcinek 18 - "Versus Zoom"
To właśnie w tym odcinku poznajemy wyjątkowo upiorną historię Zooma.

5. Odcinek 21 - "The Runaway Dinosaur"
Po tym, jak Barry poświęcił swoją szybkość, aby uratować Wally'ego przed Zoomem zespół Star Labs próbuje odtworzyć wypadek z akceleratorem cząsteczek, aby przywrócić mu móc. W efekcie Barry zostaje przeniesiony do Speed Force - mitycznego pola siłowego, które zapewnia sprinterom ich szybkość! Tam doświadcza jednej z najbardziej wzruszających podróży w swoim życiu. Przy okazji ten wyciszony odcinek przypomni wam, że "Flash" potrafi być znakomity nawet wtedy, gdy jego odcinki nie są napakowane akcją!

Jeśli jednak chcecie naprawdę błyskawiczny skrót kluczowych wydarzeń, które przygotują was na wydarzenia 3. sezonu, obejrzyjcie ostatnie 15 minut finału - choć finałowa walka z Zoomem jest świetna, to właśnie to, co dzieje się po niej decyduje o tym, jak zmieni się życie Barry'ego w 3. sezonie!

Premiera 3. sezonu "Flasha" już 20 lutego o 21:00 w AXN, nie przegapcie!

Może ci się spodobać