Środa z polskim serialem kryminalnym już od 24 sierpnia w AXN!

axn-kryminalna_sroda-1

Jeśli kochacie znakomite seriale kryminalne, to tego nie możecie przegapić!

Już 24 sierpnia o godzinie 21:00 w AXN w ramach cyklu "Polski serial kryminalny" zobaczycie pierwsze odcinki kultowych "Gliny" i "Oficera". Te wybitne produkcje tchnęły nowe życie w polski kryminał i zarówno przez widzów jak i krytyków uznawane są za jednych z najlepszych przedstawicieli tego gatunku w historii. "Glina" urzekał realizmem, szorstkimi dialogami, świetnymi sprawami i postacią głównego bohatera, zaś "Oficer" doskonałą intrygą i wartką akcją. Jeśli nie mieliście przyjemności poznać losów nadkomisarza Gajewskiego, Młodego, Bonifacego Jóźwika czy Kruszona, to doskonała okazja, żeby nadrobić zaległości! 

GALERIA: 10 RZECZY, ZA KTÓRE POKOCHACIE "GLINĘ"

"Glina" to serial Władysława Pasikowskiego, cenionego mistrza kina sensacyjnego i reżysera kultowych "Psów", opowiadający o pracy policjantów Wydziału Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie i ich życiu prywatnym. Serial ten jest opowieścią o miłości, nienawiści, o ludzkich namiętnościach tak silnych, że prowadzących do zbrodni. Głównym bohaterem jest komisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz), pracownik wydziału zabójstw, prowadzący jednocześnie kilka trudnych spraw, które w miarę rozwoju akcji się ze sobą zazębiają i łączą.

"Oficer" to polski serial sensacyjny, emitowany od 17 marca do 23 czerwca 2005, przedstawiający losy warszawskich policjantów ze specjalnej grupy pościgowej oraz niebezpiecznych przestępców. Tytułowym bohaterem filmu jest podkomisarz Tomasz Kruszyński, członek Specjalnej Grupy Pościgowej Centralnego Biura Śledczego. Grupa ta przypadkowo wpada na trop transakcji wymiany fałszywych banknotów Euro między emisariuszami syndykatu przestępczego z Francji a polską mafią.

(zdjęcie główne: TVP/ AXN)

Może ci się spodobać