5 zimowych klasyków, które rozgrzeją każdego!

winterfilmstb

Poznajcie lekarstwo na styczniowy dołek!

Styczeń przez wielu uznawany jest za najbardziej depresyjny miesiąc roku, zwłaszcza jeśli panuje podczas niego taka pogoda jak teraz. Aby przetrwać ten trudny okres, przyda się ciepła herbata i rozgrzewające filmy, które można obejrzeć na poprawę humoru wraz z bliskimi! Oto 5 filmów z zimą w tle, które poprawią wam humor i pomogą doczekać cieplejszych dni!

GALERIA: GWIAZDY "TYLKO MIŁOŚĆ" WCZORAJ I DZIŚ

1.    Holiday – jest ciepły, bardzo zabawny, ma znakomitą obsadę (Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Law i Jack Black) oraz znakomity soundtrack. Czego chcieć więcej? Wystarczy zawinąć się w koc i dać się oczarować tej cudownej, romantycznej mieszance!

(zdjęcie: Universal Pictures)

2.     Kraina lodu – Czym byłaby lista zimowych klasyków bez tej uwielbianej przez małyci dużych animacji? Trzy lata po premierze nadal nie możemy wyrzucić z głowy słów i melodii "Mam tę moc"!

(zdjęcia: Walt Disney Studios)

3.     Dzień świstaka – Klasyk z Billem Murrayem zmienił na zawsze to jak postrzegamy 2 lutego...

(zdjęcie: Columbia Pictures)

4.     Igraszki losu – Kolejny film dla wszystkich romantyków, który przywróci im wiarę w ludzkość i miłość od pierwszego wejrzenia!

(zdjęcia: Miramax Films)

5.     Happy Feet – Pingwin Mumble zakradł się do naszych serc tanecznym krokiem! Ten uroczy film animowany poprawi nastrój każemu!

(zdjęcie: Warner Bros. Pictures)

(zdjęcie główne: Walt Disney Studios)