Premiery marca, których nie można przegapić!

march_movies_tb

Wiosna nadchodzi, a wraz z nią fantastyczne premiery!

W ty miesiącu kinomani mają w czym zanurzyć zęby. Do kin trafiły sequele przygód Wolverine’a i kontynuacja kultowego "Trainspotting". Ponadto, zobaczymy powroty dwóch słynnych hollywoodzkich bestii. Na co warto wybrać się do kina w marcu? My polecamy:

GALERIA: NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE FILMY 2017

Logan

Hugh Jackman powraca do roli Rosomaka w finale trylogii o Wolverinie. Film, który miał swoją premierę 3 marca zdobył uznanie zarówno krytyków jak i fanów, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych filmów o X-Menach. Nam bardzo się podobał, a rola Patricka Stewarta zasługuje na Oscara.

Kong: Wyspa czaszki

Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson i John Goodman wybrali się razem na niebezpieczną wyprawę na wyspę czaszki, dom najsłynniejszej małpy w dziejach Hollywood. Nowy film o King Kongu ma być rebootem. Reżyser widowiska Vogt-Roberts  wyznał, że inspirował się takimi klasykami jak "Czas apokalipsy" czy "Pluton". Zapowiada się ciekawie.

Piękna i bestia

Ta piękna baśń powaraca w nowej, fabularnej odsłonie z Emmą Watson w roli Belli i  w roli Bestii. Obok nich zobaczymy (i usłyszymy) takie nazwiska jak Ewan McGregor, Kevin Kline, LIan KmKellen, Emma Thompson i Luke Evans. Warto również wspomnieć, że film wzbudził sporo kontrowersji pierwszym w historii studia homoseksualnym bohaterem, Le Fou. 

T2: Trainspotting

Danny Boyle zabiera nas z powrotem do Edynburga, żeby pokazać nam, co słychać u bohaterów kultowego hitu “Trainspotting”. Czy bohaterowie nadal żywią do siebie urazę? Jak zmieniło się ich życie? Wyrwali się ze szponów nałogu? W sequelu ponownie zobaczymy gwiazdy oryginału: Ewana McGregora, Ewana Bremnera, Jonny'ego Lee Millera, Roberta Carlyle'a i Kelly Macdonald.

Ghost in the Shell

Fani kultowej mangi i anime już niedługo zobaczą, jak Scarlett Johansson wypada w roli major Kusanagi. Czy niesamowity cyberpunkowy klimat oryginału uda się przenieść na film aktorski? Musimy powiedzieć, że zwiastuny wyglądają bardzo obiecująco.

(Zdjęcie główne: Paramount Pictures/ 20th Century Fox/ Walt Disney Studios)

Może ci się spodobać