Ukryta wiadomość w nowym spocie "Obcego: Przymierze"

axn-cryptic-alien-content-on-insta-1600x900

Nowe wieści ze świata "Obcego"!

20th Century Fox niedawno pochwaliło się nowymi materiałami promocyjnymi nowego "Obcego" w reżyserii Ridleya Scotta "Obcy: Przymierze". Ponad 40-sekundowy spot, który właśnie trafił do sieci jest niezwykle klimatyczny, ponury i... obrzydliwy. Choć nie pokazuje nam niczego nowego (te same sceny znajdziemy we wcześniejszych zwiastunach), na jego końcu znajdziemy enigmatyczny hashtag #EMOHEMEKAT, który przeczytany od końca da nam niepokojące "zabierz mnie do domu". 

 

 

Gdy skorzystaliśmy z tego hashtaga Instagramie, okazało się, że prowadzi do dłuższego zwiastuna, który zdradza powrót Elizabeth Shaw (Noomi Rapace)! Wnioskując z trailera, wygląda na to, że bohaterka może powrócić jako... hologram. Ta zajawka to znakomity przykład świetnej i kreatywnej promocji. Na tym jednak nie koniec atrakcji - na tym koncie znajdziecie ich znacznie więcej: 

 

#emohemekat

A post shared by emoh_em_ekat (@emoh_em_ekat) onApr 3, 2017 at 6:38pm PDT

W zwiastunie zobaczymy, jak załoga odnajduje należący do Shaw nieśmiertelnik oraz hologram, który podpowiada, co się z nią stało. Dawno nie byliśmy tak podekscytowani!

Zdjęcie główne: 20th Century Fox