"Podejrzany" w AXN i AXN Player!

axn-secrets-and-lies-2-on-axn-player1600x900

Nadszedł czas na rozwikłanie zupełnie nowej kryminalnej zagadki!

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów "Podejrzanego". Detektyw Cornell i jej załoga powracają! Premiera 2. sezonu serialu już 26 września o 22:15 w AXN! Jakby tego było mało, tuż po premierze telewizyjnej w AXN Player będzie można zobaczyć pierwszy odcinek 2. sezonu oraz, co tydzień, miniodcinki internetowe serialu! 

OGLĄDAJ MINIODCINKI "PODEJRZANEGO" W AXN! 

To oznacza, że 6. sezon "Castle'a" wybiera się na małą przerwę, jednak powróci już 20 października. Zmieni się również czas emisji 6. sezonu "Profilu". Od teraz serial emitowany będzie o 21:00.

(ABC)

Sezon 2. skupi się na zupełnie nowej sprawie i nowym podejrzanym. Tym razem bohaterem intrygi będzie Eric Warner, człowiek wykształcony i spełniony, który zostaje dziedzicem bogatej firmy. Niestety, jego sielanka zostaje przerwana, gdy jego piękna żona Kate zostaje zamordowana, a on staje się głównym podejrzanym.  I tak rozpoczyna się kolejna intryga, która nie raz nas zaskoczy.  W rolę Erica wcielił się Michael Ealy. Ealy wystąpi w serialu u boku dobrze nam znanej z 1. sezonu Juliette Lewis. Lewis jest jedyną powracającą postacią z 1. sezonu, a to oznacza, że czeka nas mnóstwo nowości! 

Nie przegapcie premiery sezonu 2. na antenie AXN już 26 września i 27 września w AXN Player!

Może ci się spodobać