Czy ten fanowski zwiastun nowych "Pogromców duchów" jest lepszy od oryginału?

axn-ghosbusters-trailer-index

Zwiastun "Pogromców duchów" wylądował i szybko dorobił się fanowskiej przeróbki.

Wszyscy widzieliśmy już zwiastun rebootu "Pogromców duchów", który dostał błogosławieńśtwo Dana Aykroyda i reszty starej ekipy.  Krótko po tym jak trafił do sieci, jeden z fanów zrobił jego przeróbkę, która bardzo szybko rozprzestrzeniła się po sieci. Jeśli jakimś cudem ominął was oryginalny zwiastun, obejrzyjcie go, zanim zobaczycie przeróbkę.

Z powyższego zwiastuna łatwo wywnioskować, że możemy się po filmie spodziewać typowego dla Paula Feiga humoru i ciekawej dynamiki między głównymi bohaterkami. Każda z nich jest różna i musimy przyznać, że nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć więcej bohaterki granej przez Kate McKinnon. Poza tytułowymi pogromcami w zajawce pojawia się też Chris Hemsworth i pewien stary znajomy... Slimer! Oprócz obowiązkowych nawiązań do pierwszych części, jest tutaj tyle nowości, że nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć całość!

Mimo tylu nowych rozwiązań i odwołań wielu fanom trudno było przełknąć nową wizję "Pogromców" i część z nich od początku nie chciała dać jej szansy (często z powodu uprzedzenia do żeńskiej obsady). Chwilę po premierze oryginalnego zwiastuna w sieci pojawił się więc "nowy", tym razem zmontowany przez fanów, który szybko stał się wiralem i zadowolił sporo pierwotnie niezadowolonych. Nie zapominajmy, że wreszcie dostaliśmy coś o co błagaliśmy od lat - nowych "Pogromców duchów"! Jak wam się podoba fanowska zajawka? 

Jeśli chodzi o nas obie sprawiły, że nie możemy się już doczekać premiery!

Może ci się spodobać