Poznajcie bohaterów "Rewiru"!

1_14

Z kim będziemy patrolować ulice Wrocławia?

Rewir to historia o pracy policjantów Komendy Miejskiej we Wrocławiu, a konkretnie o funkcjonariuszach Wydziału Prewencji. Kamera towarzyszyć będzie dwóm policyjnym patrolom, które jako pierwsze przybywają na miejsca zdarzeń. Wszystkie historie wzorowane są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia.

WIĘCEJ O SERIALU "REWIR"

W serialu zobaczymy m.in. Kacpra Krupskiego (Malanowski & Partnerzy, Barwy szczęścia) oraz Grzegorza Ciągardlaka, którego ostatnio oglądać można w serialu Ucho prezesa. Towarzyszyć im będą Olga Pęczak, Katarzyna Skoniecka i Daria Brudnias. W jednym z odcinków serialu zobaczymy również laureatkę konkursu zorganizowanego przez Fakt w roli statystki.

"Rewir" pokaże też prywatne życie policjantów. Każdy odcinek udowadnia, że bohaterowie, mimo iż pełnią często niebezpieczną i niewdzięczną służbę, muszą mierzyć się również z codziennymi problemami, troskami i radościami. 

„Seriale fabularno-dokumentalne stały się w Polsce jednym z najchętniej oglądanych formatów, zaskakują rekordami oglądalności", powiedział John Rossiter, General Manager, SPT Networks, CE. „Chcemy zaangażować się w produkcję w Polsce i testować różne gatunki. Jeszcze w tym roku pokażemy premierowo 4 różne produkcje własne Sony", dodaje.

(zdjęcie: AXN)

Może ci się spodobać