5 rzeczy, które czynią "Sposób na morderstwo" wyjątkowym

axn-htgawm5reasons-1.open_

I właśnie za to kochamy ten serial!

"Sposób na morderstwo" nie przestaje nas zachwycać swoim wyjątkowym sposobem opowiadania historii. Sezon 3. ledwo się zaczął, a już nasi bohaterowie są po uszy w zawiłych intrygach. I to właśnie te intrygi sprawiają, że nie możemy się od tej produkcji oderwać!

GALERIA: NAJPRZYSTOJNIEJSI PRAWNICY MAŁEGO I DUŻĘGO EKRANU

Na czym polega urok "Sposobu na morderstwo"? Naszym zdaniem odpowiada za niego 5 czynników: 

1. Aktorstwo

Viola Davis nieustannie otrzymuje nominacje do prestiżowych nagród takich jak Emmy czy Złote Globy. I wcale nas to nie dziwi. Chemia pomiędzy nią, a resztą ekipy jest po prostu kapitalna! Na dodatek niemal w każdym odcinku potrafi nas czymś zaskoczyć!

(ABC)

 2. Gorące momenty

Może zwracanie na to uwagi jest trochę powierzchowne z naszej strony, ale nic na to nie poradzimy, że sceny erotyczne w "Sposobie na morderstwo" są wyjątkowo gorące. A mimo to zawsze trzymają fason i nie przekraczają granicy dobrego smaku.

(tumblr)

3. Ekipa

Członkowie tej obsady się kochają i to widać. Sądząc po fotkach, które aktorzy publikują w sieci doskonale się ze sobą bawią również poza planem!

(tumblr)

4. Różnorodność

"Sposób na morderstwo" nie jest czarno-biały, dosłownie i w przenośni. Znajdziemy w nim reprezentantów wielu różnych narodowości, grup etnicznych, religii i orientacji seksualnych. Pośród tych wszystkich intryg, jest w serialu również miejsce na problemy codzienności, o których nie wszystkie telewizyjne produkcje mają odwagę mówić głośno.

(tumblr)

5. Autorski sznyt

"Sposób na morderstwo" jest produkcją Shondaland, co oznacza, że jej autorką jest Shonda Rimes. A to oznacza, że jest to serial wyjątkowo doświadczonej i zankomitej autorki odpowiedzialnej za takie hity jak "Skandal" czy "Chirurdzy". Nic więc dziwnego, że i jej ostatnie dzieło jest znakomite.


Nie przegapcie premierowych odcinków 3. sezonu "Sposobu na morderstwo" w piątki późnym wieczorem w AXN!

Może ci się spodobać