Dlaczego warto obejrzeć "To tylko seks"

axn-frends-benefits-index

Zacznijmy od tego, że to karygodnie niedoceniona komedia!

Komedia "To tylko seks" i jest co najmniej kilka powodów, dla których nie wolno jej przegapić. W rolach głównych zobaczymy w niej Milę Kunis i Justina Timberlake'a. I to byłoby dla nas wystarczającą rekomendacją, gdyby nie fakt, że film ma do zaoferowania znacznie więcej. Choć na pozór może się wydawać po prostu kolejną odrealnioną komedią romantyczną, nieźle się zdziwicie, kiedy odkryjecie, jak potrafi być zabawna i błyskotliwa.

GALERIA: SERIALE, KTÓRE AŻ KIPIĄ EROTYZMEM

Oto dlaczego powinniście obejrzeć ją w AXN:

"To tylko seks" nie owija w bawełnę i pokazuje najciemniejsze odcienie związków w wyjątkowo zabawny sposób. I pokazuje, jak okropne i niedorzeczne potrafią być randki.

I bardzo szybko odchodzi od ckliwej formuły komedii romantycznej.

 

W rolach drugoplanowych zobaczymy takie nazwiska jak Patricia Clarkson, Woody Harrelson i Emma Stone!

Nie znajdziecie tutaj ogrzecznionych gadek o kwiatkach i pszczółkach, tylko sprośne żarty i bezpruderyjne rozmowy o seksie!

Oglądanie chemii między Justinem i Milą to czysta przyjemność, zwłaszcza, kiedy się ze sobą obściskują! 

Relacja z filmu zainspirowana jest filmowymi relacjami Katharine Hepburn i Spencera Tracy! 

Film przypomina nam o tym, jak ważne dla związku jest poznanie i zaakceptowanie drugiej osoby. Szalony seks jest jedną z dróg do obu tych rzeczy.

Niektórzy twierdzą, że miłość i przyjaźń to dwie różne rzeczy - ten film mówi "chrzanić to, nie ma miłości bez przyjaźni!".

Z filmu dowiecie się, że jeśli przy drugiej osobie czujecie się bezbronni, ale bezpieczni, to jest to ta właściwa osoba.

Nie przegapcie znakomitej komedii "To tylko seks" w AXN 15 sierpnia o 23:10!

Może ci się spodobać