Co się wydarzy w sezonie 3. "Sposobu na morderstwo"?

axn-howtotheories-open

Mamy kilka teorii...

Finał 2. sezonu "Sposobu na morderstwo" nieźle nas zaskoczył. Podobnie jak pod koniec sezonu 1. - trudno przewidzieć, co wydarzy się dalej i kto jest sprawcą. Mamy jednak kilka teorii dotyczących sezonu 3. i chcemy się z wami nimi podzielić. A wy, czego się spodziewacie po nadchodzących odcinkach?

UWAGA NA SPOILERY DOTYCZĄCE SEZONU DRUGIEGO!

GALERIA: MODOWE SEKRETY "SPOSOBU NA MORDERSTWO"

Teoria #1: Phillip i Caleb działają razem

Nasz teoria jest taka, że Caleb i Catherine tak naprawdę są w sobie zakochani i jakimś sposobem udało im się namówić Phillipa, żeby odwalał za nich brudną robotę, udając z Catherine parę. Tymczasem Caleb dopilnował, żeby z punktu prawnego był czysty jak łza, manipulując Michaelę.

Wydaje nam się, że w posiadłości Hapstall dojdzie do morderstwa lub samobójstwa, gdy Phillip dowie się, że jest tylko kukiełką.

 

https://getawaywithgifs.tumblr.com/post/130817816285

Teoria #2: Asher za bardzo węszy i wkrótce zginie

W dramatach ci, którzy grają rolę moralnego kompasu lub głosu rozsądku zazwyczaj nie kończą najlepiej. Asher z zmienił się z niedojrzałego chłoptasia z bractwa w dojrzałego mężczyznę dręczonego poczuciem winy, który chce odpowiedzieć za swoje czyny. Mamy nadzieję, że przynajmniej odejdzie w blasku chwały, próbując ratować Bonnie, Michaelę lub swoich nowych najlepszych kumpli - Connora i Olivera.

 

https://htgawmsource.tumblr.com/post/138374253956/im-just-trying-to-keep-track-theres-so-many

Teoria #3: Teraz wszystko kręci się wokół Nowego Jorku

Eve Rockwell mieszka w Nowym Jorku. Wes już raz się z nią skontaktował. Nie widzimy powodu, żeby miał tego nie zrobić ponownie. Zwłaszcza, że teraz wie, że jego ojciec - Wallace Mahoney - też mieszka w Wielkim Jabłku. Może Wallace Mahoney jest jednym z klientów Eve... 

 

https://ramimalecks.tumblr.com/post/141243771347

Teoria #4: Pojawi się ojciec Laurel i nie skończy się to dobrze

Laurel nie jest tak załamana faktem, że Frank to morderca, który przyznał się do winy, jakby mogło się wam wydawać. Dużo bardziej przeszkadza jej sekret i to, że Frank był bardziej pionkiem Annalise niż zimnokrwistym mordercą. Zakładamy, że ta rekacja ma coś wspólnego z przeszłością Laurel i jej "bardzo złym" ojcem.

Zakładamy, że gdy sprawy wymkną się spod kontroli Laurel wezmie właśnie jego. Założymy się, że przy nim i jego pomagierach Annalise, Frank i Bonnie będą wyglądali jak banda krawężników.

 

https://laurelcasfillo.tumblr.com/post/141235072709/wallace-mahoney-hes-some-rich-guy-annalise-did-a

Może ci się spodobać