Sierpniowe premiery, których nie chcecie przegapić!

augustmoviestb

Oto kilka pozycji obowiązkowych dla każdego miłośnika solidnej rozrywki!

Ostatni miesiąc wakacji już się zaczął, a to oznacza, że do kin zbliżają się ostatnie porcje tegorocznych letnich blockbusterów! Jeśli zastanawialiście się ostatnio, na co się wybrać, mamy dla was kilka propozycji!

1. "Legion samobójców" jest bez wątpienia najbardziej oczekiwanym filmem 2016. Jared Leto w roli Jokera wywołał burzę i nie możemy się doczekać, żeby się przekonać, czy podołał temu niezwykle trudnemu zadaniu. Jeśli wierzyć zwiastunom czeka nas mnóstwo niesamowitej akcji i kilka obsadowych strzałów w dziesiątkę (na myśl przychodzą przede wszystkim Will Smith, Margot Robbie i dobrze nam znana ze "Sposobu na morderstwo" Viola Davis). Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć tę ekipę łotrów w akcji! Polska premiera już 5 sierpnia!

2. Mechanik: Konfrontacja - Jason Statham powraca jako Arthur Bishop i to powraca z przytupem. W sequelu “Mechanika” zobaczymy również Tommy Lee Jonesa i Jessikę Albę. Ten thriller z pewnością zadowoli wszystkich widzów spragnionych adrenaliny. Polska premiera już 26 sierpnia!

(Summit Premiere)

3. "Mój przyjaciel smok" - jeśli lubicie baśnie, mamy coś w sam raz dla was. W tym miesiącu do kin trafi bowiem remake przepięknej (i nieco zakurzonej) historii Disneya z 1977, która opowiada o przyjaźni małego chłopca... ze smokiem imieniem Elliott. Polska premiera już 12 sieprnia!

4. "Rekiny wojny" – film z Milesem Tellerem i Jonah Hillem opowiada niewiarygodną historią dwóch zwykłych gości, którzy wykorzystując mało znany projekt rządowy zaczynają sprzedawać broń amerykańskiej armii. I wszystko idzie doskonale aż do momentu, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze. Reżyserem tej nietypowej komedii (anty)wojennej jest odpowiedzialny za trylogię "Kac Vegas" Todd Phillips, więc możemy liczyć na dość niekonwencjonalne podejście do tematu. Polska premiera już 19 sierpnia. 

5. "Sausage Party" - nie dajcie się zwieść. Pod płaszczykiem uroczej animacji dla dzieci kryje się mająca gdzieś poprawność polityczną komedia WYŁĄCZNIE dla dorosłych, która spodoba się każdemu, kto kocha humor Setha Rogena i żarty rodem z "Miasteczka South Park". Miłośnicy animowanych filmów dla dorosłych nareszcie mają się czym ekscytować. Spójrzcie tylko na tę obsadę! Polska premiera już 12 sierpnia!

(zdjęcie główne: Warner Bros. Pictures)


Może ci się spodobać