"Carter" powraca z 2. sezonem!

axn-carter-1_0

Stęskniliście się?

Sony Pictures Television właśnie ogłosiło drugi sezon "Cartera"! W kontynuacji emitowanych w AXN przygód czarującego aktora\detektywa powrócą Jerry O'Connell, Sydney Poitier Heartsong i Kristian Bruun. Showrunnerem produkcji będzie teraz Andy Berman ("Świry", "Rosewood"). Twórca serialu Garry Campbell ("Kids in The Hall, "MADtv") pozostanie jego producentem i scenarzystą. Prace nad 2. sezonem ruszą tej wiosny! 

GALERIA: Zaskakujące ciekawostki o Jerrym O'Connellu

W pierwszym sezonie serialu poznaliśmy Harleya Cartera (Jerry O'Connell), gwiazdora popularnego serialu kryminalnego, który powraca do rodzinnego miasteczka po publicznym załamaniu nerwowym. Zamiast odpocząć od sławy i udawania śledczego, Carter postanawia zostać nim naprawdę i zaczyna rozwiązywać lokalne zagadki kryminalne z grupą przyjaciół z dzieciństwa. Korzystając oczywiście ze wszystkich chwytów, których nauczył się na planie swojego programu telewizyjnego. Błyskotliwe połączenie komedii z proceduralem okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i szybko zyskało wierną widownię. 

W 2. sezonie humorystycznej serii nasze trio stawii czoła jeszcze trudniejszym zagadkom, zaś Carter zostanie wplątany w trójkąt miłosny ze swoją przyjaciółką... Już nie możemy się doczekać!

(zdjęcie: Sony Pictures Television)

 

Może ci się spodobać