Oto dlaczego kochamy Violę Davis!

violatb

Nic jej nie powstrzyma!

Viola Davis to szalenie utalentowana aktorka, która dumnie kroczy po czerwonym dywanie i nie boi się wyzwań. Hollywood pokochało ją za temperament, odważne role i niezwykłą charyzmę. Już niedługo, bo 11 listopada o 22:50, Viola Davis powróci do AXN wraz z 3. sezonem "Sposobu na morderstwo". Co sprawia, że nie możemy oderwać od niej wzroku?

GALERIA: PRZESZŁOŚĆ GWIAZD "SPOSOBU NA MORDERSTWO"

1.   Nic nie jest w stanie stanąć jej na drodze do sukcesu. Aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie wpisuje się w holywoodzkie kanony piękna, co niestety bardzo utrudnia jej karierę. Ale to wcale nie powstrzymało jej przed zostaniem pierwszą czarnoskórą laureatką nagrody Emmy za główną rolę w dramacie!

(Getty Images)

2.   Dorastała w biedzie i dysfunkcyjnej rodzinie, a więc stając się gwiazdą w Hollywood udowodniła, że przeszłość wcale nie decyduje o naszym życiu. 

3.   Postawiła na edukację i ukończyła Rhose Island College. Uczęszczała również przez rok do prestiżowej Juilliard School, gdzie na wydziale aktorstwa była członkiem "grupy 22".

4.   Niezależnie od tego, jak wielką popularnością się cieszy, Viola jest zawsze otwarta na rady i krytykę kolegów i koleżanek z branży.

(Warner Bros. Pictures)

5.   Nawet w towarzystwie takich sław jak te z obsady "Legionu samobójców", Viola jest w stanie się zabłysnąć. Niektórzy twierdzą, że Davis i Margot Robbie były jedynymi pozytywnymi aspektami widowiska DC.

6.   Nie boi się wypowiedzi na kontrowersyjne tematy, takie jak brak dobrych ról dla czarnoskórych aktorów w branży, który poruszyła, odbierając nagrodę Emmy. 

7.   Słynie z improwizacji na planie. Przykład? Scena w "Sposobie na morderstwo", w której ściąga perukę była jej pomysłem. 

(ABC) 

(zdjęcia: Getty Images)


Może ci się spodobać