Tarantino zabije Harley Quinn!

pictb_0

Oto co już wiemy na temat nowego filmu Tarantino!

Nominowana do Oscara i kochana przez Hollywood Margot Robbie miała być jedną z pierwszych gwiazd nadchodzącego filmu Quentina Tarantino. Do tej pory były to jednak tylko plotki. Teraz australijska gwiazda nareszcie potwierdziła, że rzeczywiście wcieli się w Sharon Tate, amerykańską aktorkę i modelkę zamordowaną przez członków kultu Charlesa Mansona w 1969 tuż przed tym, jak miała urodzić dziecko Romana Polańskiego. 

NAJBARDZIEJ KRWAWE MOMENTY Z FILMÓW QUENTINA TARANTINO!

 

(Matt Baron/REX/Shutterstock/ Globe Photos Inc/REX/Shutterstock)

"Praca z Tarantino jest na liście rzeczy, które chciałabym zrobić przed śmiercią. Odkąd pamiętam byłam olbrzymią fanką jego twórczości" - komentuje aktorka. Jeśli zaś chodzi o rolę Tate, Robbie czuje "wielką odpowiedzialność za każdą rolę, której się podejmuje" i z całych sił stara się "uczynić ją wiarygodną". Co jeszcze wiemy o “Dawno temu w Hollywood”? Na razie na pewno wiadomo tylko tyle, że w głównych rolach zobaczymy w nim Brada Pitta i Leonardo DiCaprio. Znamy też zarys fabuły.

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles roku pańskiego 1969. Bohaterami obrazu są Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), gwiazda westernowego serialu telewizyjnego sprzed lat, i Cliff Booth (Brad Pitt), jego kumpel i kaskader. Mężczyźni spróbują się odnaleźć w nowym Hollywood epoki hipisów, które znacznie różni się od tego jakim go zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Co ich łączy z Sharon Tate? Jest sąsiadką Ricka. 

Krążą plotki, że w roli właściciela rancza, na którym Manson założył swoją komunę, zobaczymy Burta Reynoldsa. Ponadto reżyser chciałby, aby w obsadzie filmu znaleźli się również Michael Madsen oraz Tim Roth. Nie wiadomo jeszcze, w kogo mieliby się wcielić. To, co nas zastanawia najbardziej, to kogo Tarantino wybierze do roli Charlesa Mansona... 

Oto co już wiemy na temat nowego filmu Tarantino!

Nominowana do Oscara i kochana przez Hollywood Margot Robbie miała być jedną z pierwszych gwiazd nadchodzącego filmu Quentina Tarantino. Do tej pory były to jednak tylko plotki. Teraz australijska gwiazda nareszcie potwierdziła, że wcieli się w Sharon Tate, amerykańską aktorkę i modelkę zamordowaną przez członków kultu Charlesa Mansona w 1969 tuż przed tem, jak miała urodzić dziecko Romana Polańskiego. 

NAJBARDZIEJ KRWAWE MOMENTY Z FILMÓW TARANTINO!

 

(Matt Baron/REX/Shutterstock/ Globe Photos Inc/REX/Shutterstock)

 "Odkąd pamiętam byłam olbrzymią fanką Tarantino" - komentuje aktorka. Jeśli zaś chodzi o rolę Tate, Robbie czuje "wielką odpowiedzialność za każdą rolę, której się podejmuje" i z całych sił stara się "uczynić ją wiarygodną i zrozumieć jej podróż". Na razie o nowym projekcie reżysera “Dawno temu w Hollywood” wiadomo tylko tyle, że w głównych rolach zobaczymy w nim Brada Pitta i Leonardo DiCaprio.

Akcja filmu rozgrywać się będzie w Los Angeles. Bohaterami obrazu są Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), gwiazdą w westernowego serialu telewizyjnego, i Cliff Booth (Brad Pitt) - jego kumpel i kaskader. Mężczyźni próbują się odnaleźć w nowym Hollywood epoki hipisów, który znacznie różni się od tego jakim go zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Co ich łączy z Sharon Tate? Jest sąsiadką Ricka. 

Krążą plotki, że w roli właściciela ranczam, na którym Manson założył swoją komunę, ma wcielić się Burt Reynolds. Ponadto reżyser chciałby, aby w obsadzie znaleźli się również Michael Madsen oraz . Nie wiadomo jeszcze, w kogo mieliby się wcielić. To, co nas zastanawia, to kogo Tarantino wybierze do roli Charlesa Mansona... 

Może ci się spodobać