Ten wywiad z Lucy Liu i JL Millerem pokazuje, że są świetnymi kumplami

axn-lucy-liu-and-jl-miller-are-best-friends-1600x900

Sherlock i Joan dogadują się świetnie zarówno na jak i poza planem.

Wzajemną miłość Lucy Liu i JL Millera widać na każdym kroku. Wystarczy zerknąć na krótką rozmowę przeprowadzoną z gwiazdami "Elementary", żeby zdać sobie sprawę, jak wietnie się ze sobą dogadują.

Lucy Liu: “Pracujemy ze sobą już od 4 lat, chyba nigdy nie pracowałam dłużej z nikim innym.”

 JL Miller: “Lucy jest bardzo skupiony i ma imponującą zdolność wyłączania się na rzeczy niezwązane z tym, co akturalnie robi. To bardzo cenna umiejętność."

Lucy Liu również nie szczędziła komplementów dla swojego ekranowego partnera: “On ma niezwykłą zdolność ożywiania dialogów. To coś więcej niż wykuwanie się ich na blachę i szlifowanie.”

Na pytanie o szkielety z szafy para udzieliła dość ciekawych odpowiedzi – Lucy niezwłocznie wymieniła “Sherlocka”, a JL Miller? “Byłaby to pewnie Joan z czasów jej studiów medycznych."

Słodzeniu sobie nawzajem nie było końca. Gdy zapytano Jonny'ego, kto wybrałbym w pokera, ten odpowiedział, że Joan. Chyba nie musimy mówić, czyje zwycięstwo obstawiła Liu? Czyż oni nie są uroczy?

Co do jednego są jednak zgodni - żadnego "CSI"! “Żadne z nas nie ma na to czasu”, wyjaśniła Watson. Sherlock dodał, że jego bohater w ogóle nie ogląda telewizji. Szkoda, bo pewnie nie ma pojęcia, jak znakomitym serialem jest "ELEMENTARY" >data emisji<!

Może ci się spodobać