Wygraj wycieczkę do Hollywood z Festiwalem Picture This!

PTF call for entries

Podziel się swoją historią i wygraj cenne nagrody!

Kulminacyjnym wydzarzeniem międzynarodowego konkursu Picture this będzie specjalny pokaz wyróżnionych prac w Hollywood, który odbędzie się jesienią. Główne nagrody w konkursie to m.in. 5 000 dolarów, zestaw sprzętu Sony 4K i kamery Blackmagic.

Sony Pictures Television Networks ogłosiło międzynarodowy konkurs - Festiwal Picture This na rzecz ochrony środowiska, którego celem jest szerzenie inspirujących historii, które mają zachęcać do większej troski o środowisko.

Podczas Festiwalu, którego finał odbędzie się w studiach filmowych Sony Pictures w Los Angeles, zobaczymy krótkie filmy - od 30 sekund do 7 minut - nagrane przez uczestników konkursu z całego świata!

GALERIA: 10 APLIKACJI, KTÓRE POMOGĄ WAM CHRONIĆ ŚRODOWISKO

Celem Picture This jest podzielenie się ze światem historiami, które zainspirują do zrobienia czegoś dobrego dla środowiska i zmiany świata na lepsze. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w 8 krajach i w każdym z nich zostaną ocenione przez panel lokalnych ekspertów.

Nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia. Jeśli chcesz opowiedzieć, jak możemy dbać o środowisko, jak zachęcić ludzi do pozytywnej zmiany nawyków, jak sprawić by nasza planeta była zawsze piękna i czysta - ten konkurs jest dla ciebie! Wystarczy mieć pomysł, włączyć kamerę, telefon i nagrać krótkie wideo (od 30 sekund do 7 minut), a następnie przesłać link do tego materiału (zamieszczonego wcześniej w serwisie youtube) poprzez formularz dostępny na stronie www.axn.pl/picturethis. W Polsce konkurs startuje 1 sierpnia i potrwa do 28 sierpnia. Jury nagrodzi 3 zwycięzców w ramach polskiej edycji - do wygrania kamery Blackmagic i profesjonalny kurs montażu lub operatorski. Najlepszy polski film powalczy z reprezentantami Rumunii i Węgier o udział w kolejnym etapie konkursu. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą poleci w październiku do Hollywood (dzięki uprzejmości American Airlines), gdzie weźmie udział w gali zakończonej pokazem filmów konkursowych w studiu Sony Pictures! Na miejscu ogłoszony zostanie główny laureat, którego film najlepiej oddał charakter kampanii Picture This: Wyobraź sobie lepszy świat! Nagroda główna to 5 000 USD oraz pakiet sprzętu Sony w tym: 55-calowy telwizor 4K i aparat Sony - Alpha a6300 Mirrorless! Sponsorem nagrody jest Sony Electronics.

Aby wysłać zgłoszenie - kliknij tutaj - pod linkiem znajdziecie również regulamin konkursu.

Kampanię Picture This rozpoczęto we wrześniu 2015 roku. Jej celem jest inspirowanie widzów oraz zachęcanie do ochrony środowiska naturalnego za pośrednictwem lokalnych kampanii i imprez wspierających wysiłki podejmowane na rzecz rozwiązywania problemów w danym regionie. Picture this w Polsce ma na celu popularyzowanie idei „sprzątania po sobie" w przestrzeni publicznej oraz kreowania właściwych nawyków i postaw w tym kierunku. Inicjatywa telewizji AXN to przede wszystkim edukacja i próba wprowadzenia zmian w świadomości Polaków. Więcej informacji na temat Picture This można znaleźć na stronie www.sptpicturethis.com oraz www.axn.pl/programy/picture.

Może ci się spodobać